ارسال بیش از 300 محوله کمک رسانی توسط جامعه ورش به مناطق حادثه دیده

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از ارسال بیش از 300 محموله کمک رسانی توسط جامعه ورزشی کشور به مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه، ارسلان حسینی در گفت و گو با پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ضمن تقدیر از پیگیر های مستمر وزیر محترم ورزش و جوانان در خصوص روند کمک رسانی جامعه ورزش کشور به حادثه دیدگان زلزله اخیر اظهار کرد:تا این لحظه بیش از 300 محموله غذایی شامل آب معدنی،غذاهای کنسرو شده و مواد غذایی دیگر،لوازم بهداشتی مورد نیاز مناطق حادثه دیده، وسایل گرمایشی، پتو، چادر و شیرخشک از سوی جامعه ورزشی کشور به استان کرمانشاه ارسال شده است.
وی افزود: تا این لحظه 50 هزار بطری آب معدنی، بیش از 2هزار تخته پتو، 1500 تخته انواع چادر،15 هزار بسته انواع مواد غذایی گرم و مدت دار، توسط وزارت ورزش و جوانان، این اداره کل و سایر عزیزان در فدراسیون های ورزشی، ادارت ورزش جوانان،هیئت ها،سمن ها و جامعه ورزش به مناطق آسیب دیده از زلزله ارسال شده است.
حسینی افزود:با توجه به پیگیری های دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان و دستور اکید ایشان در خصوص کمک رسانی سریع به حادثه دیدگان عزیز این زلزله از همان ساعات ابتدایی وقوع حادثه تمامی ظرفیت و توان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به این منظور بسیج شده و طی جلسه ای فوری نیازها و اقدامات لازم پیش بینی گردید.
وی بیان کرد:هم اکنون تمامی مجموعه ها و اماکن ورزشی و اقامتی ورزش استان کرمانشاه،بخصوص در مناطق حادثه دیده در اختیار مدیریت ستاد بحران قرار کرفته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تشکیل ستاد کمک رسانی در اداره کل ،مجموعه های ورزشی و کلیه هیئت های ورزشی را از اقدامات صورت گرفته ذکر کرد و گفت: خوشبختانه تا این لحظه جامعه ورزش کشور توانسته است وظایف خود در مقابل هموطنان عزیز رنج دیده از زلزله اخیر را به خوبی ایفا نمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =