وعده مدیرعامل صندوق بازنشستگی برای تحولی بزرگ راه‌اندازی باشگاه‌های ورزشی ویژه بازنشستگان

به نقل از روزنامه باختر:

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به بازنشستگان وعده تحولی بزرگ در صندوق بازنشستگی را داد و گفت: وعده می دهم تحولی بزرگ در راه است و عملکرد جعبه سیاه مدیریتی صندوق با نگاه مغز افزاری و نه نرم افزاری و سخت افزاری را در ماه‌های آتی در حیطه حاکمیت شرکت‌ها و تعادل منابع و مصارف شاهد باشید.
به گزارش باختر به نقل از ایسنا، جمشید تقی زاده در مراسم اختتامیه دومین جشنواره ورزشی استانی بازنشستگان کشوری، ضمن گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر اظهار کرد: صندوق بازنشستگی گنجینه‌ای از سرمایه‌های انسانی را در اختیار دارد و امروز بازنشستگان نشان دادند نشاط و ورزش تنها همت و اراده می‌خواهد و سن و سال نمی‌شناسد.
وی افزود: وعده می‌دهم تحولی بزرگ در راه است و عملکرد جعبه سیاه مدیریتی صندوق با نگاه مغز افزاری و نه نرم افزاری و سخت افزاری را در ماه‌های آتی در حیطه حاکمیت شرکتها و تعادل منابع و مصارف شاهد باشید.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به ساماندهی ورزش بازنشستگی گفت: امید است در حوزه ورزشی حتما باشگاه‌های مختص بازنشستگان را با مدیریت خودشان و همکاری وزارت ورزش داشته باشیم.
تقی زاده ادامه داد: به دنبال آن هستیم عین مجوزی که به باشگاه‌های خصوصی داده می‌شود، از سوی مجموعه مدیریتی صندوق به بازنشستگان اعطا و در آینده باشگاه‌های خصوصی ویژه بازنشستگان و نهضت داوطلبی را در حوزه ورزش داشته باشیم.
ایزدی رئیس هیأت مدیره صندوق بازنشستگی کشوری نیز در این مراسم با بیان اینکه به یقین
رسیده ام خدمت به جمعی چون شما که سال ها عمرتان را صرف آبادانی کشور کرده‌اید افتخاری بسیار بزرگ است گفت: جشنواره های ورزشی زیباترین، شادترین و پرانرژی ترین لحظات ما در کنار بازنشستگان است.
پزشکیان: برای کاهش مشکلات صندوق‌های بازنشستگی در مجلس تلاش می‌کنیم
مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه ورزش می‌تواند نسخه مناسبی برای نشاط و دور کردن بیماری باشد گفت: در مجلس در تلاش هستیم تا جایی که می‌توانیم پشتیبانی کنیم تا مشکلات صندوق های بازنشستگی کاهش یابد.
وی افزود: از صندوق بازنشستگی کشوری می‌خواهیم هر آنچه لازم است را با کار کارشناسی و علمی دقیق در اختیار ما قرار دهند تا آن را بررسی کنیم.
پزشکیان به بی عدالتی در مکانیسم پرداخت در کشور اشاره کرد و گفت: برای بنده به عنوان یک سیاست گذار قابل قبول نیست یک پزشک ۸۰ میلیون در آمد داشته باشد و یک بازنشسته یک میلیون تومان حقوق بگیرد. البته برای همان پزشک هم سقف گذاشته‌اند و اگر آن سقف نبود دریافتی‌اش به ۵۰۰ میلیون هم
می رسید. ما بازنشستگان را درک می کنیم و به دنبال حل مشکلات آنها هستیم.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صندوق بازنشستگی و همه نمایندگان باید کمک کنند تا قانونی بنویسیم و به نگاه مشترکی برسیم و اگر نگاه مشترکی نباشد این راه به جایی نمی‌رسد عنوان کرد: به عنوان یک نماینده می توانم دنبال کار شما بدوم
و حاضرم پیگیر مطالبات شما باشم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =