کشتی کرمانشاه درکشور برند است/ حذف شهریه سالن کشتی کرمانشاه

رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: با پیگیری هایی که بعمل آمد قرار شد سه ماهه تابستان امسال هیچ شهریه ای از افرادی که در رشته کشتی ثبت نام می کنند، دریافت نشود.

به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان استان کرمانشاه، محمدحسین محبی امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در هیات کشتی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: هیچ استانی سالن ورزشی برای کشتی همانند کرمانشاه ندارد اما متاسفانه بخاطر اینکه خانواده ها توان پرداخت شهریه را نداشتند بیش از ۱۰ نفر در این سالن ها فعالیت نداشته است.
وی افزود: طبق آیین نامه تمام هیات ها از افرادی که در رشته های مختلف ثبت نام می کنند شهریه ای دریافت می کردند که بیشتر این دریافت ها مربوط به قشر ضعیفی که علاقمند به ورزش هستند می باشد.
محبی یادآور شد: خوشبختانه با پیگیری هایی که بعمل آمد و جلساتی که با استاندار و مدیرکل ورزش وجوانان استان در این خصوص تشکیل شد قرار شد سه ماهه تابستان امسال هیچ شهریه ای از افرادی که در این رشته ثبت نام می کنند گرفته نشود.
رئیس هیأت کشتی استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: استان کرمانشاه برای پیشرفت کشتی به افرادی همچون استاندار که از کشتی حمایت کند نیاز مبرم دارد.
محبی تصریح کرد: در حال رایزنی هستیم که بتوانیم در صورت امکان دریافت شهریه را به صورت کلی از رشته کشتی حذف کنیم.
وی افزود: اگر ما در تمام تیم های ملی نفر داشته باشیم اما در کشتی نداشته باشیم برای ما یک افت محسوب می شود چرا که کشتی کرمانشاه در کشور بعنوان یک برند شناخته شده است.
محبی با بیان اینکه امروز یک کشتی گیر را به عنوان پهلوان می شناسند و هیچ افتخاری از این بالاتر نیست، اظهار داشت: کشتی گیران ما باید همانند پهلوانان سابق به دنبال این مهم باشند چرا که می خواهند الگو برای جوانان باشند اما متاسفانه در بسیاری موارد مخالف این را می بینیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + بیست =