در اولین نشست شورای اداری ورزش و جوانان استان کرمانشاه مطرح شد؛ تاکید بر رعایت قانون و استفاده از همه ظرفیت های قانونی در توسعه ورزش و جوانان

اولین جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با حضور مدیرکل جدید صبح یکشنبه در محل سالن جلسات شهید هادیان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛ در این جلسه که معاونین، مسوولین ستادی و روسای شهرستانهای تابعه حضور داشتند موضوعاتی چون توسعه ورزش روستایی،ظرفیت های قا‌نونی قانون برنامه و بودجه و ارزیابی عملکرد سال ۹۶ مورد بررسی قرار گرفت. صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این جلسه از رایزنی برای تامین رفاه بیشتر پرسنل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خبر داد و گفت:توجه به رفاه کارکنان خدوم و خانواده این عزیزان از برنامه های ستادی ورزش و جوانان است. وی بر توسعه ورزش و جوانان در شهرستان ها تاکید کرد و گفت: انتظار می رود مسوولین امر در این زمینه با حساسیت و بکارگیری همه ظرفیت ها اقدامات لازم را بعمل آورند. مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ضمن قدردانی از حمایتهای نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی و استاندار و معاونین استانداری اظهار کرد:خوشبختانه نگاه حمایتی فرمانداران نیز در سطح شهرستان ها وجود دارد و باید از این شرایط بهترین استفاده را به نفع ورزش و جوانان رقم زد. وی به موضوع زلزله و تخریب برخی اماکن ورزشی استان در اثر این حادثه گفت:از محل ماده ۱۲ مبلغ ۲۷ میلیارد تومان جهت بازسازی این اماکن در نظر گرفته شده است که پس از ابلاغ اعتبار عملیات ساختمانی آغاز خواهد شد. رحیمی همچنین از تخصیص اعتبارات لازم برای احداث ۲۰ زمین چمن مصنوعی خبر داد و اظهار کرد؛این اماکن در نقاط عمدتا روستایی و شهرستانهای کم برخوردار احداث خواهد شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه رعایت قانونمندی در مباحث اداری،مالی و بکارگیری نیروی انسانی را مورد تاکید جدی قرار داد. وی کمک‌ به ایجاد اشتغال فراگیر در حوزه ورزش را سیاست اداره کل در سطح استان ذکر‌ کرد:همه ما باید در این راستا متعهدانه و دلسوزانه از طرح های اشتغال زایی بخش خصوصی حمایت کنیم. رحیمی خاطرنشان ساخت:مسوولین شهرستانها باید با آگاه سازی مردم در خصوص تسهیلات اشتغال زایی عملکرد قابل توجهی داشته باشند و گزارش آن را هر سه روز به اداره کل ارایه نمایند. رحیمی در ادامه توجه جدی به حوزه جوانان را وظیفه مهم همه ارکان ورزش و جوانان دانست و گفت:افزایش تعداد سمن های حوزه جوانان در سطح شهرستان های استان به عنوان یک سیاست مهم باید در دستور کار قرار گیرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =