باشگاهها و هیات‌های برتر ورزشی استان کرمانشاه معرفی شدند

از سوی هیئت پزشکی ورزشی استان کرمانشاه هیات ها و باشگاه‌های برتر ورزشی استان طی مراسمی معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛ مراسم تجلیل از هیات‌های برتر ورزشی استان کرمانشاه با حضور مسئولان ورزشی استان در اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه برگزارشد.
صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در این مراسم، بر لزوم همدلی، همراهی و وحدت میان هیات های ورزشی استان تاکید کرد و گفت: باید در بحث اجرای برنامه ها عملگرا باشیم.
وی با تاکید براینکه نباید ورزش استان را وارد حاشیه کنیم، اظهار کرد: 70 تا 80 هزار ورزشکار سازمان یافته در استان داریم.
مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه تصریح کرد: ما حمایت لازم را از باشگاه ها خواهیم داشت، اما شدیدا به موضوع سلامت باشگاه ها اعتقاد داریم.
وی افزود: تسهیلات خوبی در بخش تجهیز باشگاه ها خصوصا در مناطق روستایی در نظر گرفته شده که باشگاه ها باید از این فرصت استفاده کنند.
رحیمی در پایان یادآورشد: طبق قولی که داده ایم، هر فصل یک مسابقه بین المللی را در کرمانشاه برگزار می کنیم که جشنواره صخره نوردی بیستون و جام تختی دو برنامه ای هستند که تاکنون قطعی شده است.
در پایان این مراسم هیات ها، مجموعه های ورزشی و باشگاه های برتر استان که براساس میزان افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته رتبه بندی شده بودند، معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
برمبنای این رتبه بندی هیات های فوتبال، ژیمناستیک، ورزش های رزمی، بدنسازی و پرورش اندام، کوهنوردی، کونگ فو و هنرهای رزمی، انجمن های ورزشی، بدمینتون، دو و میدانی، اسکیت، تیراندازی و نجات غریق هیات های برتر استان معرفی شدند.
همچنین مجموعه فرهنگی ورزشی بعثت، مجموعه فرهنگی ورزشی شهدای بسیج و مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران به عنوان ارگان های برتر ورزشی استان مورد تجلیل قرار گرفتند.
در بخش باشگاه های ورزشی برتر استان نیز باشگاه های فرهنگی ورزشی بهاران، امیر، فرهنگ، یوتاب و کیامهر تجلیل شدند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =