معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه: ورزش یکی از نهادهای افتخار آفرین است

این حرکت استعدادیابی پایه قهرمانی و افتخار آفرینی کشورمان در دنیاست.

به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان استان کرمانشاه،رقابت‌های ژیمناست‌های نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در رشته ترامپولین با حضور الهی‌تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه، صابر رحیمی مدیرکل اداره ورزش و جوانان، سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناتیک و سایر مسئولان در کرمانشاه آغاز شد.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در مراسم افتتاحیه این مسابقات گفت: امروز استان کرمانشاه میزبان استعدادهای برتر کشورمان است که این نونهالان و نوجوانان قهرمانان آینده ایران زمین هستند.
وی افزود: امروز در این مکان و به این مناسبت یاد کنم از حاج تقی خسروی پیر و پدر ورزش استان کرمانشاه که انصافاً حق بزرگی بر گردن ورزش استان و کشور دارد و این مرد تاریخ‌ساز ورزش استان کرمانشاه ورزشکاران و استعدادهای زیادی به جامعه تحویل دادند و ایشان همیشه در ورزش استان کرمانشاه پویا و سرزنده بود.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه اظهارکرد: ورزشکاران استان کرمانشاه 14 مدال رنگارنگ در رقابت‌های آسیایی برای کشورمان کسب کردند و اگر مقایسه کنیم با سایر استان‌ها و مدال‌های کشور تقریبا 15 درصد از لحاظ مدال این استان کسب کرده‌اند.
الهی‌تبارگفت: ورزش یکی از نهادهای افتخار آفرین است و این حرکت استعدادیابی پایه قهرمانی و افتخار آفرینی است.
وی در ادامه افزود: قطعاَ استعدادها در آینده خواهد درخشید و قهرمانی در پی خواهد داشت و غرور ملی ما تقویت و نشان اجتماعی رقم خواهد زد و در آینده پرچم مقدس جمهوری اسلامی را در میادین مختلف به اهتزاز خواهند در آورد و ظرفیت جامعه خود را شاسایی تربیت و آموزش دهیم تا در مسر قله افتخار حرکت کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 3 =