دشت اولین مدال ورزش سال 98 کرمانشاه در رشته کشتی

ارشک محبی کشتی گیر جوان کرمانشاهی مدال طلای رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی زیر 23 سال آسیا در کشور مغولستان را کسب کرد.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه محمدحسین محبی رئیس هیات کشتی استان اظهار کرد: ارشک محبی کشتی گیر ملی پوش وزن 92 کیلوگرم کشورمان در این رقابت ها با از پیش رو برداشتن حریفانی از کشورهای قزاقستان، هند و ترکمنستان در فینال برابر حریفی از کشور میزبان قرار گرفت.
وی افزود: در این دیدار ارشک محبی در یک دیدار زیبا و فنی توانست مقتدرانه با نتیجه 10 بر صفر مونخباتور مغولستانی را شکست دهد و مدال خوشرنگ طلای این رقابت ها را برای کشورمان کسب کند.
رئیس هیات کشتی استان اضافه کرد: این مدال اولین مدال بین المللی کرمانشاه در سال 98 است که توسط کشتی برای استان به ارمغان آورده شد.
وی در ادامه بابیان اینکه ارشک محبی برای حضور در این رقابت ها از سطح آمادگی بالایی برخوردار بود، اعلام کرد: خوشبختانه این کشتی گیر جوان کرمانشاهی امسال در مسابقات کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی که با حضور 10 کشور در کرمانشاه برگزار شد نیز توانست با انجام کشتی هایی زیبا به مدال طلا دست پیدا کند.
محبی تصریح کرد: باتوجه به عملکرد خوبی که اخیرا از ارشک محبی در میادین بین المللی دیده ایم، آینده درخشان و افتخار آفرینی های زیادی را از این ورزشکار خواهیم دید.
رقابت های کشتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا در دو بخش فرنگی و آزاد طی روزهای اول تا چهارم فروردین در کشور مغولستان در حال برگزاری است. م / ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =