کاراته کاهای کرمانشاهی 3 طلا و یک برنز کسب کردند

رقابت های کاراته دانشجویان آسیا در حالی با نایب قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اسلامی نماینده کشورمان به پایان رسید که کاراته کاهای کرمانشاهی حاضر در این رقابت ها موفق به کسب چهار مدال طلا و برنز شدند.

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ، بهنوش نجفی، محدثه آقایی، علی مسکینی و میعاد یاری چهار کاراته کا کرمانشاهی بودند که در عضویت تیم دانشگاه آزاد اسلامی حضور درخشانی در مسابقات دانشجویان آسیا داشته و سه مدال طلا و یک برنز کسب کردند.
در این رقابت ها و در بخش بانوان بهنوش نجفی پس از صعود به دیدار فینال، موفق شد با شکست «یک بر صفر» حریف ژاپنی مدال طلای وزن 61- کیلوگرم را از آن خود کند.
در وزن 68+ کیلوگرم نیز محدثه آقایی در دیدار فینال حریفی از مالزی را با نتیجه «چهار بر یک» مغلوب و عنوان قهرمانی را کسب کرد.
در بخش آقایان نیز علی مسکینی در دیدار فینال وزن 60- کیلوگرم موفق شد با برتری «سه بر یک» مقابل کاراته کایی از کشور هنگ کنگ مدال طلا را به گردن بیاویزد.
میعاد یاری دیگر کاراته کا کرمانشاهی حاصر در مسابقات نیز در دیدار رده بندی وزن 67- کیلوگرم «یک بر صفر» حریفی از چین شکست داد و توانست به مدال برنز دست پیدا کند.
در پایان این مسابقات تیم های ژاپن، دانشگاه آزاد اسلامی ایران و ماکائو به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
مسابقات کاراته قهرمانی دانشجویان آسیا طی روزهای 25 تا 28 فروردین در کشور ماکائو برگزار شد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفده =