بزرگداشت استاد پرویز زاهدی به همت کمیته پیشکسوتان انجمن ورزشی نویسان ایران

به گزارش باشگاه پیشکسوتان؛ انجمن ورزشی نویسان ایران در تکاپوی برگزاری بزرگداشت استاد پرویز زاهدی نشستی را برگزار کرد. زاهدی از پیشگامان صاحب سبک روزنامه نگاری و خبرنگاری ورزشی بود که در ابتدای سال 98 دار فانی را وداع گفت.
هم اکنون، انجمن ورزشی نویسان ایران که یکی از بنیانگذارن خود را از دست داده است، با نزدیک شدن به مراسم چهلمین روز درگذشت وی، تصمیم دارد همزمان با هفته گرامیداشت مقام معلم، برای این روزنامه نگار فرهیخته که همواره در مقام معلمی نیز مشغول به خدمت بود، بزرگداشت شایسته ای برگزار کند. به همین مناسبت طی نشستی در محل انجمن با حضور منوچهر زندی، دکتر عبدالحمید احمدی، جهانگیر کوثری , سیروس جعفری روز چهارشنبه، چهارم اردیبهشت ماه برای برگزاری این مراسم در نظر گرفته شد.

از دیگر تصمیمات این نشست، چاپ ویژه نامه ای مختص به استاد پرویز زاهدی ست که شامل خاطرات همکاران و نزدیکان وی از ایشان و نیز تجلیل از روحیه والا، تواضع، اخلاق مداری و حرفه گری وی خواهد بود. در ادامه طی مشورت با همه اعضای کمیته پیشکسوتان، حاج احمد میرزائیان و رضا میزرائیان از پیشکسوتان ورزشی نویس مسئولیت جمع آوری مطالب را به عهده گرفتند. ابراهیم افشاری نیز با نثر فاخر و دوست داشتنی خود رنگ و بوی این ویژه نامه را شکل خواهد داد.
کمیته پیشکسوتان رسانه باشگاه و انجمن ورزشی نویسان و عکاسان ورزشی، امیدوار است همکاران ورزشی نویس و عکاسان ورزشی در تجلیل از زحمات پرویز زاهدی و گرامیداشت یاد و خاطره اون حضور پررنگی داشته باشند.

جزئیات محل و ساعت برگزاری این رویداد به اطلاع مدعوین خواهد رسید.

تهیه و انتشار؛ فرشته هوشمندی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − 2 =