مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزش ارتش برگزار شد

تهران- ایرنا- مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزشی ارتش با حضور دبیر کل کمیته ملی المپیک و رییس سازمان تربیت بدنی ارتش برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در ادامه برنامه های جشنواره فرهنگی ورزشی روز ارتش، مراسم تقدیر از پیشکسوتان و بازنشستگان ورزشی ارتش جمهوری اسلامی ایران در محل کانون بازنشستگان آجا برگزار شد.
در این مراسم «شاهرخ شهنازی» دبیرکل کمیته ملی المپیک، امیر سرتیپ دوم «جمشید فولادی» رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش و جمعی از نام آوران و قهرمانان ورزشی ارتش حضور یافتند.
شهنازی از زحمات و تلاش های قهرمانان و پیشکسوتان عرصه ورزش در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران قدردانی کرد و افزود: ارتش یکی از نهادهای موثر در زمینه رشد و ارتقای ورزش پهلوانی و قهرمانی بوده و قدم های مهمی تاکنون در این راستا در سطح یگان ها و نیروهای تابعه ارتش برداشته شده است. امیدواریم این روند با تلاش های سازمان تربیت بدنی ارتش همچنان ادامه و ارتقاء یابد.
در پایان این مراسم از تعدادی از بازنشستگان و پیشکسوتان حوزه ورزش ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار چند تن از نام آوران و عنوان داران جهان و المپیک تجلیل به عمل آمد. همچنین لوح های یادبودی هم از طرف سازمان تربیت بدنی ارتش به دبیر کل کمیته ملی المپیک و رئیس کانون بازنشستگان ارتش اهداء شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =