برگزاری نشست هم اندیشی هیأت های ورزشی شهرستان کرمانشاه

هفتمین نشست مشترک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با روسا و نواب روسای هیات های ورزشی با رویکرد تبادل نظر و هم اندیشی برای توسعه ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه، در ابتدای این نشست اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص مشکلات و برنامه های حوزه های مختلف ورزش پرداختند.
مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان در این نشست با اشاره به آمار تعداد ورزشکاران سازمان یافته به لزوم توسعه ورزش جهت دستیابی به جامعه ای سالم اشاره کرد و اظهار داشت: ورزش امروزه مقوله ای فراگیر است و توجه به این بخش سبب بهبود کارایی مردم در زندگی شخصی و کاری می شود.
باباملکی در ادامه گفت: کرمانشاه یک شهر ورزش خیز است و این اداره از ایده های جدید در مدیریت ورزش حتما استفاده می کند.
وی افزود: با توجه به اینکه اماکن ورزشی در اختیار بخش خصوصی است و اداره ورزش هم محدودیت های زیادی دارد می‌توانیم با همفکری هم، بحث حضور خیرین را در ورزش پیگیری کنیم.
شعبانی مسئول ورزش بانوان نیز در این نشست گفت: در حوزه ورزش بانوان تلاش می‌کنم جلسه های متعدد در هیات های ورزشی شهرستان تشکیل شود و وظایف مشخص شود تا با همکاری دیگر دستگاه های اجرایی در مسیر موفقیت گام بردارید و همچنین با انعقاد تفاهم نامه ای با شهرداری به همگانی کردن بیشتر ورزش بانوان شهرستان کرمانشاه کمک کنیم.
غلامرضا همتی مسئول گروه ورزش قهرمانی شهرستان کرمانشاه نیز در پایان درخصوص تاسیس باشگاه های خصوصی در شهرستان گفت: اگر باشگاهی بخواهد شروع به فعالیت کند باید از لحاظ فنی از سوی رئیس هیات شهرستان تایید شود. همچنین هیات ها نیز باید بر فعالیت های ورزشی رشته های تحت نظر و باشگاه ها نظارت داشته باشند.
گفتنی است این نشست روز یکشنبه دوم خرداد ماه در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه برگزار شد.
در این جلسه روسا و نواب هیأت های کشتی، کوهنوردی، موتورسواری و اتومبیلرانی و کونگ فو حضور داشتند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =