پیشکسوت بوکس؛ بزرگداشت قاسم امیریاوری، چهره ماندگار بوکس ایران

به گزارش باشگاه پیشکسوتان؛ مراسم بزرگداشت قاسم امیریاوری پیشکسوت بوکس که به نوعی حق پدری بر گردن بوکس ایران را دارد، به همت کمیته بوکس باشگاه پیشکسوتان و با حمایت جمع پیشکسوتان بوکس ایران، در محل هتل هویزه برگزار شد.

در این شب به یادماندنی بیش از صد پیشکسوت زن و مرد ورزشی درجه یک از رشته های بوکس، کشتی، فوتبال، والیبال، دوومیدانی و تنی چند از مدیران برجسته ورزش کشور حضور داشتند.

مراسم ساعت 19 با اجرای جهانگیر کوثری، چهره نام آشنای رسانه های ورزشی شروع شد. در بخش های مختلف این مراسم به اولین گام های شروع بوکس در ایران و تأثیر امیریاوری در استحکام پایه های این رشته ورزشی جذاب اشاره شد. مهدی هویت دوست، منوچهر مقصودی، بهرام افشارزاده، دکتر غفوری فرد و منوچهر زندی از چهره هایی بودند که درباره ویژگی های حرفه ای و اخلاقی امیریاوری، عشق و همکاری وی در حفظ و احیای ورزش بوکس و اهمیت جایگاه پیشکسوت سخنانی ایراد کردند.
از نکات جذاب این مراسم حضور بانوان پیشکسوت ورزشکار در جمع میهمانان بود، مهین کوره چیان (پیشکسوت بسکتبال)، مینا فتحی (پیشکسوت والیبال)، پری فردی (پیشکسوت والیبال) و فریده شجاعی (پیشکسوت و نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال)از حاضران در این شب باشکوه بودند.
در پایان، لوح تقدیر شایسته ای از طرف جمع پیشکسوتان بوکس و باشگاه پیشکسوتان به قاسم امیریاوری تقدیم شد.

تهیه و انتشار: فرشته هوشمندی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =