کشتی گیر کرمانشاهی مدال برنز جام یاشاردوغو ترکیه را کسب کرد

بهمن تیموری کشتی گیر کرمانشاهی تیم ملی آزاد بزرگسالان ایران مدال برنز رقابت های بین المللی جام یاشاردوغو ترکیه را در وزن 79 کیلوگرم کسب کرد.

به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از ایرنا، تیموری کشتی گیر وزن ۷۹ کیلوگرم که در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شده بود در مرحله دوم موفق شد ۱۳ بر ۲ از سد «اندر جوشکان» کشتی گیری از ترکیه عبور کند.
وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف «الکساندر درینگر» از کشور آمریکا رفت اما با قبول شکست چهار بر صفر از راه یابی به دیدار نهایی بازماند و به مسابقه رده بندی رسید.
تیموری امشب برای کسب مدال برنز با «ابوبکر آباکاروف» از کشور آذربایجان دیدار کرد و توانست با برتری ۷ بر ۴ مدال برنز را تصاحب کند.
یدالله محبی دیگر کشتی گیر کرمانشاهی حاضر در مسابقات جام یاشاردوغو ترکیه نیز ابتدا ۱۱ بر صفر مقابل «عبداله اوماج» کشتی گیری از کشور میزان را شکست داد و به دور دوم راه یافت.
وی در مسابقه دوم برابر «طاها آکگول» آمریکایی که عنوان قهرمانی المپیک و جهان را در کارنامه دارد قرار گرفت و با نتیجه ۱۲ بر صفر نتیجه را واگذار کرد.
محبی نیز شنبه شب برای کسب مدال برنز وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مصاف «دانیل لگیتی» از کشور مجارستان رفت اما با قبول شکست ۱۰ بر صفر به مقام پنجمی سنگین وزن بسنده کرد.
تیم ملی کشتی آزاد ایران با پنج کشتی گیر در چهار وزن به رقابت های بین المللی جام یاشاردوغو ترکیه اعزام شده و هدایت این تیم بر عهده غلامرضا محمدی قرار دارد.
رقابت های بین المللی جام یاشار دوغو تا روز ۲۳ تیر و در ۲ بخش آقایان و بانوان به میزبانی شهر استانبول ترکیه ادامه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =