بزرگترین پیست اتومبیلرانی غرب کشور در کرمانشاه احداث می شود

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی از برپایی نمایشگاه بهترین خودروهای غرب کشور در کرمانشاه خبر داد

به گزارش دفتر کرمانشاه پایگاه خبری وزرات ورزش و جوانان و به نقل از ورزش ١٩ محمد جواد کرانی در گفت و گویی اظهار داشت: نمایشگاه خودروها از امروز به مدت ۲ روز در محل نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه استان های کردستان و همدان برای شرکت در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند، گفت:پیش بینی می شود به تعداد شرکت کننده ها افزوده شود؛ بر همین انتظار داریم استان های دیگر نیز در این نمایشگاه حضور یابند.

کرانی ادامه داد: در این نمایشگاه ۲۰۰ خودرو در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت که از این تعداد،۳۰ دستگاه خودرو از استان های دیگر در این نمایشگاه شرکت خواهد داشت.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی با اشاره به اینکه ساعت بازدید از نمایشگاه خودروها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ می باشد، تصریح کرد: خودروهای آفرود، کلاسیک، تیونینگ و آپشن در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

محمد جواد کرانی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی مردم با خودروهایی که از نظر قدرت و تجهیزات هستند، عنوان کرد و افزود:سعی داریم در این نمایشگاه توانمدی های هیات موتور سواری را هم معرفی کنیم.

وی در ادامه افزود: توجه به اوقات فراغت جوانان یکی از اولویت مهم و اصلی اداره ورزش و جوانان و هیات موتورسواری و اتومبیلرانی است که امیدواریم این نمایشگاه فرصت ایجاد نشاط و تفریحات و سرگرمی های سالم را برای این قشر از جامعه فراهم سازد.

کرانی به پروژه ساخت بزرگ ترین پیست اتومبیلرانی غرب کشور در کرمانشاه اشاره کرد و اظهار داشت: بودجه ساخت این پروژه جذب شده و کار اجرایی آن به زودی آغاز خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یازده =