وزیر ورزش و جوانان: موحد یکی از چهره‌های فراموش نشدنی کشتی ایران است

عبدالله موحد قهرمان کشتی جهان و المپیک همراه با دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش و برانوش نیک بین مشاور وزیر و مدیر کل وزارتی وزارت ورزش و جوانان با حضور در وزارت ورزش و وجوانان با وزیر دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، عبدالله موحد قهرمان کشتی جهان و المپیک پس از دیدار با دکتر مسعود سلطانی فر گفت: لذت بردم از اینکه آقای سلطانی فر اینقدر به ورزش علاقمند هستند و با آنکه سال هاست در ایران نیستم، باید مرا فراموش کرده باشند و همینقدر که مرا به خاطر دارند و هرجا می روم محبت می کنند ، تشکر می کنم هر چند از من بر نمی آید آنطور که دلم می خواهد قدردانی کنم .واقعا برای من لذتبخش بود ، دیدم اینقدر به ورزشکاران قدیمی محبت می کنند.

دارنده شش طلای جهان و المپیک پیشینه تاریخی کشتی در ایران را مورد توجه قرار داد و با اشاره به شاهنامه اظهار داشت : حتی فردوسی این شاعر بزرگ هم چند جا درباره کشتی گرفتن پهلوانان جنگی شعر سروده اند.

عبدالله موحد انتظارش از مسئولان ورزش کشتی را توجه جدی به مدال آوران دانست و تاکید کرد : باید به مدال آوران همه رشته ها و بویژه کشتی از لحاظ مالی و فرهنگی رسیدگی شود تا آیندگان بیشتر مشتاق شوند به این رشته روی آورند و برای بدست آوردن مدال هم تلاش و پیگیری کنند.

وزیر ورزش نیز در این دیدار عنوان داشت: موحد یکی از چهره های فراموش نشدنی کشتی ایران است که زحمات زیادی برای این رشته کشیده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =