فرماندار کرمانشاه: هماهنگی تمام دستگاه ها برای برگزاری باشکوه مسابقات جام جهانی کشتی در کرمانشا

فرماندار کرمانشاه خواستار هماهنگی تمام دستگاه ها برای برگزاری باشکوه مسابقات جام جهانی کشتی در کرمانشاه شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان استان کرمانشاه، فضل الله رنجبر در نخستین نشست مقدماتی هم اندیشی در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر مسابقات جام جهانی کشتی آزاد 2017 به میزبانی شهر کرمانشاه، برگزاری رویداد بزرگ مسابقات کشتی آزاد جهان در شهر پهلوان خیز و پهلوان پرور کرمانشاه را افتخار بزرگی برای مردم این شهر دانست و اظهارداشت: از آنجایی که تاکنون مسابقات کشتی آزاد به این صورت در کشور برگزار نشده است امیدواریم هر چه در توان داریم با تلاش و کوشش برای رو سفیدی مردمان این دیار انجام دهیم.

وی ادامه داد: همه ادارات و ارگان های ذیربط باید با مشارکت خود در راستای هر چه بهتر برگزارشدن این مسابقات، سازمان ورزش و جوانان استان را یاری دهند و این سازمان را تنها نگذارند.

رنجبر ضمن اشاره به تاکیدات استاندار کرمانشاه درخصوص برگزاری باشکوه مسابقات، تصریح داشت: محل برگزاری مسابقات در سالن امام خمینی(ره) خواهد بود که سابقه برگزاری یک دوره مسابقات کشتی را دارد.

وی اضافه کرد: تامین امنیت میهمانان شرکت کننده در مسابقات، بحث ترافیک و رعایت فرهنگ ترافیک از جمله مباحث مهمی است که باید با دقت بررسی و اعمال شوند.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه تصویری که از شهر کرمانشاه در ذهن میهمانان نقش می بندد از جنبه گردشگری حائز اهمیت است از شهرداری خواست اقدامات لازم را در خصوص زیبا سازی فضای شهری بویژه در طاق بستان، بیستون، تکیه معاون الملک، بازارهای سنتی و… انجام دهد .

وی افزود: بیمارستان های امام رضا(ع)، امام حسین(ع) و حضرت معصومه(س) که نزدیک به محل برگزاری مسابقات هستند باید در آمادگی کامل قرار گیرند.

رنجبر متذکر شد: شرکت برق شمالی، شرکت آب و فاضلاب، شرکت گاز، آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر باید در محل مسابقات نیروهای خود را مستقر کنند و پیش بینی هر نوع مشکلی را داشته باشند.

وی از شرکت مخابرات نیز خواست که با توجه به فراملی بودن سطح مسابقات در خصوص پوشش اینترنت پرسرعت، آنتن دهی مناسب تمهیدات مناسب را در نظر گیرد.

فرماندار کرمانشاه یادآورشد: دستگاه های یاد شده ارتباط تنگاتنگی با سازمان ورزش و جوانان کرمانشاه تا شاهد برگزاری مسابقات در سطح بسیار بالا و شایسته ای باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =