از پرسنل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در گرامیداشت روز زن و مرد تجلیل شد

در مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و در گرامیداشت روز زن و مرد از پرسنل اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این مراسم که با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد،با اهدای هدیه ای از بانوان و آقایان شاغل در این اداره کل تقدیر و قدردانی شد.
حسینی ضمن تسلیت ایام وفات حضرت زینب کبری(س)با اشاره به ضرورت اقدامات فرهنگی در اداره کل ورزش و جوانان و همچنین سایر بخش های دیگر ورزش و جوانان تاکید کرد:باید برنامه ریزی و تقویت پایگاههای فرهنگی ارتبط عمیق تری میان فرهنگ و ورزش ایجاد نمائیم.
وی همچنین با تبریک ایام سالروز ولادت حضرت فاطمه(س)و امام علی(ع)به همکاران محترم تاکید کرد:یکی از اهداف فرهنگی ما گرامیداشت اعیاد و ایام خاص مذهبی در ورزش و جوانان و مشارکت ویژه همکاران در این مناسبت هاست.
وی به مرمت و نوسازی نمازخانه قدیم اداره کل نیز اشاره کرد و گفت:امیدواریم با راه اندازی نمازخانه جدید شاهد تعمیق روز افزون مسائل دینی و مذهبی در بین آحاد مختلف جامعه ورزش و جوانان و همکاران محترم باشیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =