عیادت وزیر ورزش و جوانان از اکبر افتخاری پیشکسوت فوتبال

وزیر ورزش و جوانان با حضور در منزل اکبر افتخاری پیشکسوت فوتبال کشور از وی عیادت کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر سلطانی فر در این دیدار با یادآوری روزهای اوج افتخاری وضعیت معیشت و زندگی این پیشکسوت فوتبال را از همسر وی جویا شد و قول مساعد داد که با کمک صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور روند درمانی و مشکلات این پیشکسوت پی‌گیری شود.
وزیر ورزش و جوانان گفت: وظیفه خود می‌دانیم با پیشکسوتان ورزش که روزی باعث افتخار و شادی مردم می شدند دیدار کنیم و از حال و روز آنها باخبر شویم و تا آنجا که امکان دارد به حل مشکلات آنها کمک کنیم.
دکتر سلطانی فر در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای این پیشکسوت فوتبال لوح یادبود و هدیه ای به پاس سالها تلاش در عرصه ورزش کشور به اکبر افتخاری تقدیم کرد.

اکبر افتخاری بازیکن سال های دور تیم ملی ایران و باشگاه استقلال و پرسپولیس تهران بوده که مدتی است به علت بیماری های پارکینسون و آلزایمر و سکته در بستر بیماری به سر می برد.

در این دیدار برانوش نیکبین مدیرکل حوزه وزارتی و مازیار ناظمی رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و همچنین محمد جمشیدی مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور جعفر کاشانی پیشکسوت پرسپولیس و علی کفاشیان نایب رییس فدراسیون فوتبال نیز حضور داشتند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + شش =